LEGO Education – освіта для дітей

lego_eduВідбулася презентація інноваційної освітньої програми LEGO Education, головною метою якої є впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків».

Учасниками зустрічі були голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова обласної ради Валентина Коваленко, депутати обласної ради, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Презентацію проводили представники компанії Пролего, офіційного дистриб’ютора інноваційної міжнародної навчальної програми LEGO Education в Україні, що спеціалізується на її адаптації та впровадженні.

Перевагою програми є те, що конструктори LEGO сприяють практичному засвоєнню точних наук через моделювання і створення роботів та механізмів. Вивчення комп’ютерного програмного забезпечення для програмування роботів та аналізу даних від початкового до професійного рівнів створює умови для розвитку та становлення майбутніх фахівців.

«Ми говоримо про майбутнє наших дітей, про майбутнє нашої нації, говоримо про майбутні професій, які вже сьогодні мають актуальність. З першого класу діти в інтерактивній формі, складаючи самого робота та, ще навіть не знаючи законів фізики, долучатимуться на практиці до науки. В одинадцятому класі це вже будуть готові спеціалісти нових професій. На багатьох підприємствах Черкащини виробничий процес роботизовано, відтак потреба у фахівцях зі знанням робототехніки матиме пріоритетне значення», – наголосив голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

«Найціннішим ресурсом духовного поступу, національного розвитку країни є обдарованість. Оці речі виховують у дітей закладені творчі здібності та стимулюють їх до абсолютно нестандартного вирішення різних поставлених завдань», – після доповіді повідомила Валентина Коваленко.

Отже, навчальна програма LEGO Education планується до впровадження у  чотирьох навчальних закладах Черкащини.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.