Інновації і технології в сучасній освіті, – Каспер Спіро

innovachii_v_osviteЖитомирській технологічний університет відвідав Генеральний директор компанії Easygenerator (Нідерланди) Каспер Спіро, де обговорив питання сучасних тенденцій у галузі електронних методів навчання зі студентами вишу, місцевими викладачами та вчителями.

За його словами сучасні технології відіграють одну з головних ролей в її розвитку. Школярі та студенти вже усвідомлюють, що можуть контролювати свій навчальний процес самостійно, відійшовши від старих зразків, використовуючи веб-мережу. Тобто, вони вже мають вибір, що, коли, де і в якому вигляді читати або дивитися.

На його думку, викладачі діють неправильно, коли забороняють використовувати гаджети, адже нині формальна освіта, до якої всі звикли, дає лише 10 % знань,  ще 20 % – заслуга неформальної освіти, а ось 70 % – це взагалі те все, що дає нам робота за обраною спеціальністю. Те, що отримали на практиці, жодна школа чи університет не дасть. Також варто врахувати, що 90 % отриманої інформації не засвоюється і забувається, якщо немає  практики застосування цих знань.

Онлайн-курси є не лише дуже популярними у наш час, а й достатньо дієвими та корисними. Сидячі вдома користувач черпає знання, дізнається щось нове.

«Я вірю, що електронне навчання матиме великий вплив на освіту загалом, а можливість самостійно створювати онлайн-курси стане позитивною тенденцією на шляху демократизації електронного навчання, адже кожен зацікавлений тепер може спробувати себе у ролі дизайнера навчального контенту. Треба чітко усвідомлювати, що учень чи студент ту саму інформацію може отримувати різними шляхами, тому варто експериментувати» – зазначив Каспер Спіро.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.