Друга хвиля відбору керівників столичних шкіл і дитсадків

posady-kerivnykiv11 серпня в Київському університеті імені Бориса Грінченка, за ініціативи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, стартував додатковий конкурсний відбір кандидатів на посади керівників загальноосвітніх і дошкільних навчальних закладів. До конкурсної комісії було подано 38 заяв від претендентів на 18 вакантних місць.

Це вже друга можливість для талановитих, творчих і досвідчених педагогів здійснити свою мрію й очолити столичний навчальний заклад, щоб реалізувати власні амбітні освітні завдання.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко побажала всім учасникам конкурсу плідно попрацювати та представити гідні й унікальні концепції розвитку навчальних закладів. Також вона зазначила, що кандидати на посади директорів навчальних закладів уже 1 вересня зустрінуть в омріяних школах чи дитячих садочках як керівники.

Добір кандидатур відбуватиметься в три етапи.

11–12 серпня 2015 року претенденти пройдуть навчання та психологічні тренінги в Київському університеті імені Бориса Грінченка, складуть електронне тестування, а також напишуть мотиваційні листи.

18–19 серпня 2015 року кандидати матимуть можливість провести один день у тому закладі освіти, де вони прагнуть працювати. Їхнє завдання – самостійно визначитись, як провести цей  день у навчальному закладі.

На третьому етапі всі заявники презентують власні концепції розвитку навчальних закладів комісії, представникам районних адміністрацій, педагогічним колективам, батькам і громадськості столиці.

За результатами проведеної роботи комісія надасть рекомендації щодо добраних кандидатур директорові Департаменту освіти і науки, молоді та спорту і головам районних у місті Києві державних адміністрацій для ухвалення рішення про призначення на посаду керівника навчального закладу.

Нагадаємо,  у першу хвилю конкурсного відбору конкурсна комісія рекомендувала кандидатури в 24 навчальні заклади Києва. Нині  20 переможців конкурсу вже призначено на посади керівників. Підтримати своїх колег завітали і новопризначені директори.

За Києвом крокує вся Україна.  Так, конкурсний відбір кандидатів на посади керівників навчальних закладів розпочався у Вінниці та на Буковині. “Київ – місто, з якого починаються всі реформи й нововведення. Ми неодноразово закликали наших колег по всій країні впроваджувати освітні інновації та пропонували допомогу в реалізації нових проектів”, – зазначила Ганна Старостенко.

За матеріалом: Педагогічна преса

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.