Дівчатка вчаться краще хлопчиків у більшості країн світу

devochki_uchatsia_lucheВчені з Університету Міссурі (США) і Університету Глазго (Великобританія) проаналізували дані про академічні успіхи 1,5 млн 15-річних хлопчиків і дівчат з 2000 по 2010 рік у 74 країнах світу. Виявилося, що в 70% країн дівчинки набагато краще справляються з усіма предметами, ніж хлопчики. На думку вчених, результати дослідження – привід для окремих держав задуматися над своїми системами освіти і знайти спосіб зменшити цей розрив.

Зазначимо, що на ці результати не впливали на економічну, соціальну, політичну або гендерну рівність в країні. Тобто навіть у країнах, де права жінок істотно обмежені (наприклад, в Катарі, Йорданії та ОАЕ), до 15 років дівчатка набагато краще справляються з математикою, читанням і природничими науками. Єдині країни, де хлопчикам вдалося перевершити дівчат у цих дисциплінах, – Колумбія, Коста-Ріка і індійський штат Хімачал-Прадеш, а рівними успіхи виявилися в США і Великобританії. Тільки тим хлопчикам, які  прагнуть до успіху в економічно розвинених країнах вдається обганяти дівчат, решта найчастіше істотно відстають.

Нагадаємо, як з’ясувалося кілька років тому, сьогодні дружини освічені набагато краще своїх чоловіків, тому все частіше їм дістається роль головного годувальника сім’ї. Дослідження, проведене компанією Pew Research, показало, що з 1970 року розрив між рівнем освіти чоловіків і жінок значно збільшився. У результаті за останні 40 років пропорція дружин, які заробляють більше чоловіків, зросла більш ніж у п’ять разів.

За матеріалами американської преси

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.