АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Чи є реформа освіти пріоритетом для українців?

proekt_info_allЛише 2% українців вважають реформу освіти важливою реформою у 2016 році. Про це свідчать результати січневого он-лайн дослідження «Моніторинг сприйняття прогресу реформ», що проведене компанією TNS спільно з Національною радою реформ.

Разом з тим, на важливості освітньої реформи наголосили 38% українців. Результати опитування свідчать проте, що важливість реформування освітньої сфери не є пріоритетом серед громадської думки. Українці поставили реформу освіти на 10 місце з 19 запропонованих реформ.

Найбільш важливою реформою у 2016 році, на думку опитаних, є боротьба з корупцією – 50%, реформа фінансової системи – 6%, децентралізацію – 6% та реформу державного управління – 6%.

Zjomka_na_ves_ekran_25_02_2016_154921

Також, 15% опитаних назвали дуже корумпованими українські школи, 16% – дитячі садки та вищі навчальні заклади – 29%. Варто зазначити, що українці вважають заклади освіти не самими корумпованими інституціями країни. Найбільш корумпованими, на думку громадян, є суди (62%), прокуратуру (56%) та міліцію (52%).

Zjomka_na_ves_ekran_25_02_2016_154725

Опитування проводилось методом он-лайн опитування з 26.01.2016 – 04.02.2016. Географія дослідження – вся Україна (крім АРК), міське населення, чоловіки і жінки у віці 18-55 років.

Вам також має сподобатись...

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.