Звіт МОН за 100 днів роботи

zako_proekt_monУ Міністерстві освіти і науки підготували звіт про діяльність відомства за 100 днів роботи нового уряду. У звіті перелічено досягнення Міносвіти, які вдалось реалізувати у зазначений період.

Зокрема, у МОН зазначають, що було вирішено проблеми із затримкою виготовлення документів про освіту, а випускники 9-х та 11-х класів вчасно отримали свідоцтва та атестати.

Також вже закуплено 218 назв шкільних підручників накладом 7,8 млн примірників та 24 назви накладом 26,6 тис. примірників – для дітей з особливими освітніми потребами. У МОН зазначають, що восьмикласники вчасно отримають підручники до 1 вересня. На 2017 рік готується принципово новий порядок відбору підручників.

З 1 вересня розпочнуть роботу 139 нових опорних шкіл у 24 областях. Діти з малокомплектних шкіл переводитимуться у кращі умови навчання. Станом на 22 липня закуплено 197 нових шкільних автобусів.

Ще одним досягненням у МОН називають ухвалення нового санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів. Зокрема, розширено можливості для створення та діяльності дошкільних навчальних закладів різних форм власності. Розпочато роботу над спрощенням санітарного регламенту для шкіл.

Також у МОН повідомили про оновлення програм початкової школи. Вперше обговорення програм відбувалось на відкритій платформі Ed-Era. Від 4 тисяч учасників було отримано 8,5 тисяч коментарів та пропозицій. Результатом такої діяльності стало розвантаження та осучаснення 14 навчальних програм для 1-4 класів. Зокрема, було вилучено інформацію, що не відповідає віковим особливостям дітей, збільшено практичну спрямованість, прибрано дублювання. З 1 вересня учні 1-4 класів вчитимуться за оновленими програмами.

У 2018 році проводитиметься оцінювання компетентностей 15-річних українських школярів. У липні підписано та передано у секретаріат ОЕСР для підписання з їхньої сторони договір про приєднання України до PISA.

Міністерством розроблено та подано у Верховну Раду проект закону «Про освіту». Підготована до громадського обговорення концепція Нової української школи.

Місцеві бюджети отримали стабілізаційну дотацію на ПТНЗ. Дотацію отримають 20 міст, у яких видатки на фінансування ПТНЗ є більшими, ніж 20% їх бюджету.

Також у МОН зазначають, що у 2016 році на 12,3% було збільшено держзамовлення на військові, медичні та ІТ спеціальності. А електронна подача документів до ВНЗ призвела до зникнення черг у приймальних комісіях. Система пріоритетів та автоматичного розподілу держзамовлення скасовує «хвилі» зарахування та запобігає можливим зловживанням та корупції.

Ще одним досягненням у Міносвіти називають вдосконалення системи вищої освіти. Зокрема, прийнято розпорядження КМУ «Про створення Національного репозитарію академічних текстів та підготовано проекти постанов КМУ, які дозволять запустити роботу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти восени 2016 року.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.