АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Знижки на авіаквитки для студентів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Відтепер студенти університету за наявності студентського квитка матимуть знижку на авіаквитки в будь-яку країну світу. Це стало можливим після підписання угоди між Громадською організацією «Всеукраїнський студентський союз «Студент за кордоном» та Національним медичним університетом імені О.О.Богомольця.

Всеукраїнський студентський союз «Студент за кордоном» є громадською, неполітичною, некомерційною організацією, який складається зі студентської молоді, які вчиться за кордоном. В ньому представлені іноземні студенти, які навчаються на території України та українці, що здобувають освіту за межами країни.

Метою налагодження союзу є прагненням іноземних студентів об’єднатися для вирішення ряду проблем, пов’язаних з їх навчанням, побутом, відпочинком, підвищенням інтелектуального і культурного рівня, спортом, медичним обслуговуванням, правовим і соціальним захистом. Також, за допомогою укладеного союзу адаптація іноземних студентів в Україні відбуватиметься швидшими темпами.

Робота з міжнародними молодіжними проектами, грантами, стажуванням, обміном між навчальними закладами та інтегрування української вищої освіти в європейську та світову спільноту.

Знайомство з українською культурою та звичаями, налагодження дружніх стосунків в студентських колективах, залучення іноземних студентів до активного життя в ВНЗ та громаді міста – одні з завдань ВСС «Студент за кордоном».

За матеріалом: Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Вам також має сподобатись...