Знижки на авіаквитки для студентів Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Відтепер студенти університету за наявності студентського квитка матимуть знижку на авіаквитки в будь-яку країну світу. Це стало можливим після підписання угоди між Громадською організацією «Всеукраїнський студентський союз «Студент за кордоном» та Національним медичним університетом імені О.О.Богомольця.

Всеукраїнський студентський союз «Студент за кордоном» є громадською, неполітичною, некомерційною організацією, який складається зі студентської молоді, які вчиться за кордоном. В ньому представлені іноземні студенти, які навчаються на території України та українці, що здобувають освіту за межами країни.

Метою налагодження союзу є прагненням іноземних студентів об’єднатися для вирішення ряду проблем, пов’язаних з їх навчанням, побутом, відпочинком, підвищенням інтелектуального і культурного рівня, спортом, медичним обслуговуванням, правовим і соціальним захистом. Також, за допомогою укладеного союзу адаптація іноземних студентів в Україні відбуватиметься швидшими темпами.

Робота з міжнародними молодіжними проектами, грантами, стажуванням, обміном між навчальними закладами та інтегрування української вищої освіти в європейську та світову спільноту.

Знайомство з українською культурою та звичаями, налагодження дружніх стосунків в студентських колективах, залучення іноземних студентів до активного життя в ВНЗ та громаді міста – одні з завдань ВСС «Студент за кордоном».

За матеріалом: Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.