Збільшення фінансування шкільного харчування, – КМДА

kmda_pitanieКиївська міська влада шукає додаткові кошти, щоб збільшити вартість безкоштовного харчування для учнів початкових класів і школярів 5-11 класів пільгових категорій. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«Ми працюємо над тим, щоб підвищити якість харчування в навчальних закладах, що залежить насамперед від його вартості. На сьогодні нам уже вдалося віднайти додатково 35 млн грн, щоб збільшити ціну однієї порції з 8,2 грн до 10,8 грн. Маємо надію, що вже найближчим часом відбудеться коригування бюджету, і фінансування збільшиться», – сказала вона.

Водночас Ганна Старостенко зазначила, що для повноцінного харчування дитини цієї суми недостатньо: «За нашими підрахунками ціна одного обіду має становити в середньому 12 грн. Для цього місту необхідно знайти додаткових майже 20 млн грн».

Заступник голови КМДА також нагадала, що цього року місто забезпечило безкоштовним харчуванням усіх учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій 5-11 класів. Відповідне розпорядження КМДА № 59 видано 5 лютого.

Згідно з документом, безкоштовним харчуванням у Києві в 2016 році будуть забезпечені учні 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також школярі 5-11 класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, дітей-інвалідів та учнів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Крім того, безкоштовне харчування надається учням 5-11 класів із числа дітей із сімей учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

У розпорядженні також наголошується на необхідності здійснення систематичного контролю за станом організації харчування дітей у дошкільних та учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.

За матеріалом: Департамент освіти і науки КМДА

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.