Засідання Колегії МОН

kolegiya_MONПід час зустрічі членами колегії було розглянуто питання імплементації Закону України «Про вищу освіту», виконання програми проведення досліджень українськими вченими в Антарктиці, визначення результатів ЗНО, порядок надання грифів та свідоцтв МОН, висунення підручників на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки, відзначення освітян державними нагородами України, відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Максим Стріха підкреслив вагомість антарктичної експедиції українських вчених та повідомив про виконання науково-технічної програми проведення досліджень в Антарктиці на 2011-2020 роки, адже на станції «Академік Вернадський» проводяться вагомі дослідження за геолого-геофізичними, гідрометеорологічними, океанографічними, біологічними, медико-фізіологічними та міждисциплінарними напрямками, які підтримуються міжнародним Науковим Комітетом з Антарктичних досліджень (SCAR).

За словами заступника Міністра українським вченим вдалося встановити перспективні родовища вуглеводнів та інших корисних копалин.

«Україна є однією з небагатьох країн, які мають статус Антарктичної держави і сьогодні як ніколи потрібна дієва державна підтримка на законодавчому рівні для проведення подальших наукових досліджень в Арктичному регіоні» – зазначив Максим Стріха.

Ігор Лікарчук, директор Українського центру оцінювання якості освіти, поінформував про цьогорічну систему визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, в основі якої лежить метод визначення порогу «склав/не склав». Проаналізувавши різні методики, Український центр оцінювання якості освіти виділив системи визначення порогового балу В. Ангоффа та К. Беука як найбільш раціональні, тобто визначення порогового балу здійснюватиметься шляхом встановлення експертами мінімальної кількості тестових балів, які за виконання тесту може отримати абітурієнт з мінімально необхідним рівнем знань.

Відповідно до рішення колегії у найближчий час буде розроблено Положення про встановлення порогового балу, із врахуванням зауважень та пропозицій членів Колегії.

Також, на засіданні було затверджено список підручників, висунених на здобуття Державної премії України в галузі освіти і техніки 2015 року; розглянуто питання надання навчальній літературі, засобам навчання і обладнанню грифів та свідоцтв МОН; висунення наукових праць на присудження щорічних премій Президента України для молодих учених; відзначення працівників галузі освіти і науки нагородами України, відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

За матеріалом: МОН України

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.