АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Засідання громадської ради при МОН

zasedanie_grom_pri_monНапередодні відбулося друге засідання Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України, у якому взяли участь 52 представники інститутів громадянського суспільства – членів Громадської ради при МОН.

Міністерством було проінформовано учасників засідання про Положення щодо Громадської ради, а також затверджено офіційний бланк Громадської ради при МОН України та зазначені результати засідання Правління Громадської ради, яке відбулося 22 вересня 2014 року за участю голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Лілії Гриневич, де обговорювались питання реформування освітньої галузі та співпраці Комітету з Громадською радою.

Відповідно до порядку денного засідання затверджено План роботи Громадської ради при МОН України на ІV квартал 2014 року, структуру Громадської ради та персональний склад її комітетів.

Також, були обговорені питання щодо організації роботи тимчасових робочих груп Громадської ради та порядку здійснення листування комітетів та тимчасових робочих органів Громадської Ради.

Через загрозу руйнування системи освіти у зв’язку з можливим обмеженням фінансування галузі, було прийнято рішення про підготовку відкритого листа до керівництва країни.

Наступне засідання Громадської ради при МОН заплановано на 31 жовтня 2014 року.

За матеріалом: МОН України

Вам також має сподобатись...