Як забезпечити якісне харчування і безпеку школярів

kids_schoolКращій початок дня – щільний сніданок

Ситі з ранку школярі краще вчаться, швидше концентрують увагу і мають більше енергійні. За результатами досліджень діти, які отримують достатньо поживний сніданок, відчувають себе набагато краще тих, хто обмежується символічним бутербродом з чаєм.

– Більшість шкіл регулярно передає тижневе меню їдальні додому і / або розміщує на сайті школи. Попередньо ознайомившись з цією інформацією, ви можете планувати харчування вашої дитини, даючи йому обід з собою в ті дні, коли в меню вказані страви, які він воліє не є.

– Перед тим як давати дитині гроші для покупки продуктів у шкільних автоматах, ознайомтеся з їх асортиментом. Торгові автомати повинні містити здорові продукти, такі як свіжі фрукти, нежирні йогурти або сирки, вода і натуральні фруктові соки. Дізнайтеся про шкільну політику оздоровлення дітей і приймайте участь у роботі груп, щоб зробити її більш ефективною.

– Врахуйте: кожні 400 мл солодкого безалкогольного напою містять близько 10 чайних ложок цукру і 150 калорій. Якщо дитина буде регулярно випивати таку кількість (а це одна маленька пляшечка!) Смачною газованої води, у нього на 60% збільшиться ризик виникнення ожиріння. Так що намагайтеся купувати в будинок і під час прогулянок більш здорові продукти і напої, щоб привчити до них дитини.

Контроль дитини

– Діти молодшого та середнього віку повинні перебувати під особливим наглядом. Ви або інший відповідальний дорослий повинен передати дітей вранці вчителю в школі і забрати після занять.

– Бажано спостерігати за своїми дітьми молодших класів і протягом навчального дня. У школах часто встановлюють системи контролю доступу, наприклад АСІК «Школа – Безпечна школа», які дають змогу швидко отримувати інформацію про дії дитини у навчальному закладі за допомогою СМС та E-mail повідомлень.

– Якщо інша людина дбатиме про вашу дитину, розкажіть йому про необхідність слідувати правилам, встановленим вами, які стосуються дисципліни і виконання домашніх завдань.

– Діти, що наближаються до підліткового віку (11-12-річні), не повинні повертатися в порожній будинок в другій половині дня, якщо вони демонструють незвичайну для їх років зрілість.

– Якщо немає можливості забезпечити постійне спостереження дорослих за дитиною, батьки повинні докласти особливих зусиль, щоб контролювати школяра на відстані. Дитина зобов’язаний у встановлений час прийти додому і його прихід повинен бути перевірений сусідами чи батьками по стаціонарному телефону.

– У разі вибору вами платної післяшкільної програми для своєї дитини насамперед дізнайтеся про рівень підготовки персоналу та заходи, вжиті для забезпечення безпеки дітей в приміщеннях і на майданчиках.

Вплив різних факторів на дитину

– Створіть середовище, сприятливе для виконання домашніх завдань. Діти потребують власного куточку для роботи в спальні або іншій частині будинку, де тихо і ніщо не відволікає від навчальних справ.

– Дитині має вистачати часу для якісного виконання домашніх завдань. Так що гуртки та секції – тільки після виконання уроків.

– Встановіть непорушне правило – телевізор та інші електронні гаджети повинні бути вимкнені під час виконання домашніх завдань.

– Контролюйте використання дитиною комп’ютера та інтернету, особливо його активність в соціальних мережах.

– Будьте завжди готові відповісти на питання школяра і запропонувати свою допомогу, але ніколи не робіть домашні завдання за нього.

– Допоможіть дитині зменшити втому очей, шиї і мозку під час навчання – навчіть його робити активні перерви між заняттями. Наприклад, закрити книжки на кілька хвилин, потягнутися, встати і зробити кілька вправи на різні групи м’язів.

– Якщо ваша дитина не зрозумів якусь тему і ви не в змозі допомогти йому, то заняття з репетитором можуть вирішити проблему. Обговоріть цей момент насамперед з учителем вашої дитини.

– Деякі діти – дуже активні або, навпаки, флегматичні – потребують організації процесу виконання уроків. Хронометраж, таймери і батьківський нагляд можуть допомогти дитині подолати проблеми з домашніми завданнями.

– Якщо ваша дитина відчуває труднощі з концентрацією уваги для початку виконання уроків або їх завершення, то обговоріть цю проблему з учителем, шкільним психологом або дитячим лікарем.

– Режим дня повинен передбачати достатній час для сну, отже, укладатися в ліжко школярі зобов’язані в певний час і без розмов. З недосипанням пов’язана більш низька успішність у середніх і старших класах, а також високий рівень прогулів і запізнень. Оптимальна тривалість сну для більшості підлітків – 8,5-9,5 години на добу.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.