АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Випускники, що вступають до американських вишів, мають починати підготовку у березні

study_in_usaВипускникам, які планують стати студентом американського вузу у вересні, експерти по  навчанню за кордоном рекомендують почати процес підготовки до вступу уже у березні.

«США – прогресивна країна і світовий центр кращих можливостей розвитку кар’єри, власного бізнесу, налагодження ділових зв’язків. Туди їде за мріями все більше молодих українців», – говорить керівник відділу вищої та середньої освіти міжнародного освітнього агентства DEC education Олена Барільская. «Зважаючи тенденції збільшення попиту на отримання американського диплома серед забезпечених сімей ми рекомендуємо абітурієнтам та їх батькам подбати про своєчасну підготовку документів для вступу. Оптимально це зробити до середини весни», – додає Олена.

Експерт також зазначає, що студенти, молоді спеціалісти та професіонали відправляються в Сполучені Штати в пошуках практики, досвіду, шляхів досягнення цілей, кращого майбутнього – в тому числі і для України. Варто звернути увагу і на той факт, що США – це ще й потужний центр міжнародної освіти, якість і престиж якого визнані роботодавцями в усьому світі, а прогресивний і інноваційний американський підхід до системи навчання сьогодні може стати гідною альтернативою традиційному західноєвропейському освіті.

Одна із особливостей американської системи вищої освіти – повага до культурного різноманіття і створення максимально комфортних умов для навчання іноземних студентів. Тут варто відзначити, що вступати можна відразу після закінчення школи в Україні у віці 17 років.

За матеріалом: DEC education

Вам також має сподобатись...