Вільна профспілка освіти і науки України вимагає підвищення заробітної плати вчителям

spilka_vchiteliВільна профспілка освіти і науки України на своєму офіційному сайті оприлюднила звернення до влади країни з вимогами щодо збільшення зарплат освітянам і пенсійного забезпечення. А також у документі йдеться про забезпечення підручниками учнів ЗНЗ, про становище сільських шкіл та системи ПТО.

Заява Вільної профспілки освіти і науки України:

Звертаємося до влади з вимогою дотримуватися виконання статті 57 Закону України «Про освіту», а саме: заробітна плата для педагогів загальноосвітніх навчальних закладів має бути на рівні працівників промисловості, а для викладачів вищої школи – у подвійному розмірі.

Відносно пенсійного забезпечення звертаємося до парламентського Комітету з питань науки і освіти та голів фракцій з вимогою відмінити зміни щодо вислуги років педагогічних працівників. Також вимагаємо призупинити  зміни в Законі України «Про освіту» для середньої школи та дошкільних закладів освіти до стабілізації політичної ситуації в Україні.

Закликаємо Міністерство освіти і науки негайно забезпечити учнів початкової та середньої школи підручниками. Наголошуємо на неприпустимості закриття закладів освіти в сільській місцевості та наполягаємо залишити наповнюваність класів на рівні нормативів, встановлених чинними законодавством. У жодному разі не вдаватися до нововведень щодо наповнюваності груп у дошкільних навчальних закладах і класах початкової та середньої шкіл.

Звертаємо увагу на те, що започатковане переведення професійно-технічних закладів із підпорядкування відділів освіти та обласних держадміністрацій під егіду місцевих органів влади неминуче спричинить їх ліквідацію.

Сподіваємося, що у владних ешелонах зрештою почують голос освітян і дослухаються до зазначених вимог і рекомендацій.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.