АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Унікальне інноваційне місто буде побудовано у НТУУ «КПІ»

misto_nayki_kpiУ рамках реалізації проектів «Polyteco science city» та «Власне тепло» відбулося урочисте підписання Протоколу про наміри щодо співпраці Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», корпорації «Науковий парк «Київська політехніка», ТОВ «Айланд менеджмент» та ТОВ «Технології природи».

Обидва проекти є перспективним не лише для КПІ, але й для всієї України. Реалізація проектів передбачає будівництво на території університету цілого науково-виробничого комплексу загальною площею 251 тис. квадратних метрів – Інноваційного міста КПІ (проект «Polyteco science city»). У його будівлях будуть розміщені бізнес-інкубатор, венчурні фонди, лабораторії прототипів, спеціальні приміщення для високотехнологічних виробництв, лекторії, офісні приміщення, коворкінг-центр, готель, заклади харчування.

Створення інноваційного міста КПІ сприятиме розвитку наукоємних технологій за допомогою наукових і виробничих площ КПІ, а також міжнародних і вітчизняних високотехнологічних компаній та інвесторів. Його база використовуватиметься не лише для дослідницьких і конструкторських цілей, але й для навчання студентів університету.

За матеріалом: НТУУ «КПІ»

Вам також має сподобатись...