АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Учитель року – 2018

21 квітня, у Рівненському обласному ліцеї відбулось урочисте відкриття третього заключного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Українська мова та література».

До обласного центру з’їхались 25 найкращих педагогів – знавців свого предмету. На цілий тиждень Рівне стане містом народження нових педагогічних технологій, інноваційних ідей та джерелом творчості.

«Педагогічна еліта – обдарований учитель, який завжди впевнений та креативний. Ви вже підтвердили це звання в своїх областях. Бажаю вам горіння в роботі, завжди прагнути до кращого, ділиться досвідом з колегами. Отримайте незабутній шквал позитивних емоцій», – звернулась до конкурсантів головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН Олена Котусенко.

Вчителі проходитимуть конкурсні випробування «Урок», «Навчальний проект», «Практична робота», «Методичний практикум», «Тестування з фахової майстерності».  Конкурсанти на випробуваннях демонструватимуть фахову майстерність, здібності у процесі знайомства з новими учнями, шукатимуть форми та методи співпраці на уроці. Демонструватимуть сучасні тенденції освітнього процесу, зокрема формування ключових компетентностей учнів Нової української школи, наскрізних умінь та навичок ХХІ століття. Також буде оцінюватися вміння творчо використовувати інформацію, застосовувати інноваційні педагогічні технології, інтерактивні форми роботи з учнями.

«Сьогодні до нас прибули кращі з кращих. Ті, завдяки кому буде втілюватися освітня реформа. Реалізуйте свій талант та творчість, покажіть роботу вчителя «Нової української школи», – зауважив начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослав Сидорук.

Голова журі Конкурсу Дмитро Дроздовський зачитав вітальне слово Міністра освіти і науки Лілії Гриневич. Вона виразила впевненість, що учасники Конкурсу «покликані продукувати сміливі й інноваційні ідеї», що саме вони «конструюють траєкторію майбутнього нашої країни, формуючи ціннісні орієнтири, ставлення до життя у різних його виявах». Дмитро Ігорович побажав учасникам упевненості у власних силах, «щастя бути сильними», віри в перемогу. Члени журі сподіваються, що учасники Конкурсу демонструватимуть фахову майстерність, утілюватимуть інноваційні форми та методи, реалізовуватимуть сучасні підходи до навчання, наскрізні змістові лінії та формуватимуть ключові компетентності.

А 28 квітня члени журі оберуть одну найкращу вчительку української мови та літератури.

Вам також має сподобатись...