Цукерберг планує розпочати проект Internet.org

Internet_orgГлава Facebook Марк Цукерберг дав інтерв’ю Bloomberg за результатами подорожі по Індії і Південно-Східній Азії на підтримку своєї глобальної ініціативи Internet.org. Мета проекту – підключити до інтернету усіх жителів Землі і надати їм безкоштовний доступ до базового набору інтернет-сервісів, включаючи Facebook.

Головною думкою Цукерберга було те, що до інтернету підключена тільки третина населення планети. При цьому велика частина з решти двох третин жителів Землі мають технічну і фінансову можливість для підключення, але не розуміють, навіщо їм це потрібно. Facebook готовий витратити значні кошти на зміну ситуації, не чекаючи повернення вкладень в найближчі 30 років.

Безкоштовне підключення користувачів країн, що розвиваються до базового набору сервісів – текстовим повідомленням, «Вікіпедії», системам пошуку роботи, до фінансових і медичними даними і т.д. дозволить розвинути споживання інформації онлайн, збільшити кількість платних абонентів і за рахунок них профінансувати розвиток національних мереж. Сам Facebook не буде надавати безкоштовно «важкий» контент – при спробі натиснути на відео соціальна мережа запропонує оплатити повноцінний доступ в інтернет.

Першою країною, з якою Facebook почав співпрацю в рамках Internet.org, стала Замбія, де проект дав добрі результати. Так, інформування в рамках програми населення Замбії та Кенії про вірус Ебола і ВІЛ внесло внесок у стримування епідемій на континенті. В Азії Internet.org співпрацює з урядами Індонезії, Малайзії і Філіппін.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.