АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система управління ВНЗ усіх рівнів акредитації

Цілісна реформа освіти у новому законопроекті, – Лілія Гриневич

reforma_osvita_Grinevich30 березня 2016 року на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти обговорювали  проект закону України «Про освіту» (доопрацьований) № 3491, який раніше було направлено до Комітету з метою його підготовки до повторного першого читання.

Голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич подякувала усім учасникам робочої групи, що працювала над законопроектом, бо, як зазначила вона, дискусія була нелегкою, консенсус щодо деяких питань так і не було знайдено, а також залишилися робочі завдання до другого читання. «Вважаю, що на цьому етапі ми нарешті маємо доволі цілісну і системну реформу освіти, яка описана в базовому законодавчому акті. Законопроект вирішує багато питань, які виникали до попередніх редакцій», – наголосила Лілія Гриневич. Вона зазначила, що мета – відповісти на виклики, які стоять перед системою освіти та державою з європейськими амбіціями, – досягнута в законопроекті.

Голова Комітету повідомила присутнім, що нарешті досягнуто правильної структури законопроекту та додано ті статті, які можна виправляти між першим і другим читанням. Лілія Гриневич перерахувала основні змістові речі, додані в проекті: описано сучасну українську школу з її відмінностями від сьогоднішньої школи; визначено статус педагогічних і науково-педагогічних працівників як провідників реформ; розроблено механізми для забезпечення рівності доступу до освіти, зокрема в сільській місцевості, та взаємозв’язку освіти та ринку праці; позиціонування професійно-технічної та вищої професійної освіти, джерелом фінансування якої визначено державний бюджет. Голова Комітету засвідчила наявність цілої низки додаткових прогресивних норм у законопроекті.

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти вирішив рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України «Про освіту» (доопрацьований) для розгляду в першому читанні.

Вам також має сподобатись...

Онлайн додаток Веб Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Залишити запит

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.