Сприяння студентам, які проживають у гуртожитках, – МОН

stud_zakaz_vnzМіністерство освіти і науки України надіслало листа Київській міській організації Профспілки працівників освіти і науки України  щодо  доручення Прем’єр-міністра України В. Гройсмана від 11.11.2016 № 40222/1/1-16.

З огляду  на сьогоднішню ситуацію в країні, зокрема, стан студентів вищих навчальних закладів, Міністерство звернулося до керівників вищих навчальних закладів всіляко сприяти отриманню студентами, які проживають у студентських гуртожитках, субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Міністерство освіти і науки України в межах компетенції підготувало лист до Голів Рад ректорів, директорів вищих навчальних закладів, у якому звернуло їхню увагу на ось що.

Із метою врегулювання питання надання вищими навчальними закладами інформації на запити органів праці та соціального захисту населення щодо надання субсидії студентам вишів та на виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 6 липня 2011 р. № 774 «Про удосконалення порядку призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України спільно з Міністерством соціальної політики України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України виданий наказ від 20.09.2011 № 1077/357/197 «Про затвердження Порядку надання вищими навчальними закладами державної та комунальної форми власності органам соціального захисту населення інформації про вартість житлово-комунальних послуг, для оплати яких особам, які проживають у студентських гуртожитках, надається субсидія».

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.