АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система управління ВНЗ усіх рівнів акредитації

Співпраця України і Чорногорії

До ратифікації у Верховній Раді України готується Угода про співробітництво в галузі освіти і науки між Урядами України та Чорногорії. Про це йшлося на зустрічі міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Послом Республіки Чорногорія Любомиром Мішуровичем.

«Думаю, що для обох сторін важливо, щоб ця Угода була ратифікована якнайшвидше. Цей документ розблокує багато питань щодо співпраці у сфері освіти, зокрема, вищої освіти. Насамперед йдеться про посилення академічної мобільності між країнами, що сприятиме інтернаціоналізації вищої освіти України та Чорногорії», – зазначила Лілія Гриневич.

Пан Любомир Мішурович також повідомив, що триває процес погодження Угоди про науково-технологічне співробітництво, яка має створити підвалини для наукової співпраці між країнами.

«Після того, як ми остаточно погодимо текст, я хотів би вас запросити до Чорногорії на підписання Угоди. Думаю, що такий візит буде позитивним не лише для науково-технологічного співробітництва, а й для сфер середньої і вищої освіти. У нас за науку та освіту відповідають два Міністри, і ми могли б вам організувати зустріч одразу з обома. Встановлення таких зв’язків має покращити нашу співпрацю і перевести її у продуктивніше русло», – запропонував Любомир Мішурович.

Він також відзначив, що наразі робота Посольства стає більш активною і відкривається значно більше можливостей для розвитку двосторонніх відносин та напрацювання нових напрямків для співпраці.

Вам також має сподобатись...

Онлайн додаток Веб Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Залишити запит

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.