АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Розслідування діяльності Дмитра Табачника

gpuМіністерство освіти і науки України заперечує інформацію, яка була зазначена у інтерв’ю заступника начальника Головного слідчого управління, начальника управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Горбатюка С.В.

«…Але немає допомоги від Міністерства освіти, яке могло б саме виявити, де були найбільші порушення, зокрема при витрачанні державних коштів, провести внутрішній аудит та розслідування і надати інформацію. Ми пишемо запити в Міносвіти, а нам відповідають, що порушень немає», – зазначив Горбатюк С.В.

Аргументом у спростуванні даної інформації є випадок, який стався 6 листопада 2014 року, коли слідчий в особливо важливих справах ГПУ, юрист 1 класу Альохін О.І., склав протокол тимчасового доступу до речей, а також зафіксував факт вилучення в Міністерства 32 документів на 185 аркушах.

Вилучені документи можуть слугувати доказами у махінаціях щодо майнових питань Дмитра Табачника (а саме: питань оренди та приватизації окремих об’єктів нерухомого майна).

Отже, за інформацією МОН необхідні для слідства документи були надані представникам ГПУ ще в листопаді 2014 року, у зазначений строк і без затримок. У свою чергу зауважень з боку слідчого на адресу МОН чи його працівників не надходило.

Вам також має сподобатись...