АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Реформування професійно-технічної освіти в Україні

sobranie_obrazovanieНапередодні, у МОН України пройшов захід щодо проекту Twinning «Модернізація законодавчих стандартів і принципів освіти та навчання у відповідності до політики Європейського Союзу щодо навчання впродовж життя».

Учасниками зустрічі були Павло Полянський, заступник міністра освіти і науки України, представники посольств Німеччини, Данії, комітету Верховної Ради з питань освіти і науки, Європейського фонду освіти.

Над вдосконаленням українського законодавства про професійно-технічну освіту працювали міжнародні експерти разом з фахівцями з Міністерства освіти і науки України.

Робота над цим проектом почалася у січні 2013 року, основною метою якого було створення сучасної системи професійної освіти, що відповідала б наявним потребам ринку праці.

Всі учасники позитивно відзначили даний проект та зазначили його подальший вплив на покращення професійної освіти. Наприклад, напрацювання української та європейської сторін уже використані при створенні низки законопроектів, а саме: рамкового закону «Про освіту», в т.ч. глави VI «Професійна освіта»; нового закону «Про професійну освіту».

Також, в найближчий час уповноважені особи розпочнуть роботу над Положенням про регіональні центри професійної освіти.

Вам також має сподобатись...