АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Проблеми проведення ЗНО у 2016 році

zno_probnoeНапередодні, у управлінні зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України було повідомлено, що заява директора Українського центру оцінювання якості освіти щодо неможливості проведення зовнішнього тестування у 2016 році у зв’язку з діями правоохоронних органів – свідома дезінформація.

Всі звинувачення І. Лікарчук категорично відкидає, посилаючись на те, що він не робив заяви про неможливість проведення зовнішнього незалежне оцінювання у 2016 році через дії правоохоронних органів, а лише назвав деякі фактори, які, на його думку, унеможливлюють проведення ЗНО.

Наприклад, вилучення в Івано-Франківському РЦОЯО серверного обладнання, на якому зберігалася й оброблялася інформація про результати зовнішнього оцінювання абітурієнтів усієї країни, а також зберігалися бази даних УЦОЯО, зокрема й Банк тестових завдань Українського центру.

Також була серйозно ускладнена співпраця баз даних УЦОЯО з ЄДЕБО під час вступної кампанії 2015 року.

Було зроблено копії файлів з бази даних та програмного забезпечення, але лише  деяких, приблизно 10-15 % від усієї інформації.

Отже, за словами І. Лікарчука відновити роботу всіх сервісів УЦОЯО на даний час практично неможливо, оскільки аналогічних систем зберігання даних в УЦОЯО немає. Сервери до цього часу не повернуто, а відновлення структури прикладних програм, баз даних, системи зв’язку між ними без усіх компонентів системи неможливо, оскільки всі ці зв’язки є глибоко інтегрованими.

Вам також має сподобатись...