АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Презентація результатів тестування випускників шкіл з англійської мови, – МОН

zdacha_zno_monУ найближчі дні відбудеться презентація Другого етапу проекту з тестування випускників Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська та Львова з англійської мови Екзаменаційним департаментом Кембриджського університету.

Цей захід пройде 21 травня 2015 року в будинку Міністерства освіти і науки України об 14 годині 30 хвилин.

Учасниками заходу будуть директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Юрій Кононенко, голова департаменту оцінювання у Північній Європі  Кембриджського університету Джиліан Хортон-Крюгер, директор із маркетингу в Північній Європі Кембриджського університету Аркадіуш Яворський та консультант в Україні Дарина Сіжук.

15 квітня 2015 року відбулося тестування з англійської мови в якому прийняли участь біля 500 учнів одинадцятого класу з Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська та Львова.

Організаторами заходу були Екзаменаційний департамент Кембриджського університету та департамент загальної середньої освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки авторизованих екзаменаційних центрів Cambridge English в Україні. Роботи учасників тестування були направлені на перевірку до Кембриджського університету, де експерти оцінили рівень знань з англійської мови серед української молоді.

Вам також має сподобатись...