Підписано протокол про співпрацю у науково-технічній сфері між Україною та Німеччиною

ukr_ger_podpisaliПредставники України та Німеччини підписали протокол про продовження науково-технічного співробітництва на наступні два роки. Підписання відбулося в рамках робочого засідання двосторонньої комісії з науково-технічного співробітництва між Україною та Німеччиною, що відбулося 13 липня в науково-технічному парку Адлерсхоф у Берліні.

«Підписання спільного протоколу є частиною нормальної та системної роботи двосторонньої комісії з науково-технічного співробітництва між нашими країнами. Протокол визначає порядок нашої взаємодії та конкретизує процедури та терміни відбору спільних наукових проектів, що фінансуються за кошти українського та німецького урядів», – пояснив заступник міністра освіти і науки України та співголова комісії з науково-технічного співробітництва Максим Стріха.

Зокрема, в протоколі зазначено, що 60 % коштів, передбачених на фінансування двосторонніх проектів, буде спрямовано на підтримку традиційних проектів, а 40 % – на фінансування структурних  змін у системі організації наукових досліджень. Окрім того, протоколом передбачене залучення до оцінки наукових проектів фахівців із Німецької служби академічних обмінів (DAAD), а також визначено, що наступна робоча зустріч комісії відбудеться в Києві у 2018 році.

Нагадаємо, делегація українських науковців та урядовців на чолі з міністром освіти і науки України Лілією Гриневич відвідала Берлін з 11 до 14 липня. В рамках візиту відбулася конференція з питань українсько-німецького співробітництва у сфері освіти і науки “German-Ukrainian Dialogue: Prospects for Education and Science” та робоче засідання білатеральної комісії з науково-технічного співробітництва між Німеччиною та Україною.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.