АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Перерозподіл коштів на підручники

den_studenta_newУряд здійснив перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2016 рік. Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті Урядового порталу.

Згідно з рішенням Уряду, зменшено обсяг видатків освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 290 102,8 тис. гривень.

В той же час збільшено обсяг на забезпечення діяльності Малої академії наук України, надання позашкільної освіти державними позашкільними навчальними закладами, заходи з позашкільної роботи, здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів, проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Кошти планується направити на проведення міжнародних та всеукраїнських заходів з виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді та проведення всеукраїнських масових заходів з національно-патріотичного виховання, зокрема, Форуму українських патріотичних справ «Ми – Українці!», III фінального етапу гри «Сокіл» («Джура»), забезпечення участі команди України у міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики.

Окрім того, даний перерозподіл забезпечує видатки на видання, придбання, зберігання і доставку підручників і посібників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної власності у 2016 році.

Вам також має сподобатись...