Організація літніх таборів з іноземних мов, – МОН

lang_lageriaНапередодні, у Міністерстві освіти і науки України відбулася нарада методистів іноземних мов обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з питань викладання предмета у 2015 році.

За словами Юрія Кононенка, директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, якісне навчання дітей іноземним мовам, в контексті європейської інтеграції України та наближення до європейських стандартів, є пріоритетом Міністерства освіти і науки. Також, він наголосив, що сьогодні діяльність Міністерства спрямована на удосконалення навчальних програм з різних предметів, у тому числі з іноземних мов.

«Міністерство шукає різні підходи для забезпечення якісного навчання дітей мовам. Одним із таких не стандартних підходів є створення літніх таборів з іноземних мов», – повідомив Юрій Кононенко.

Саме якість цих таборів важлива для МОН України, а не їх кількість.

Головний спеціаліст сектору мовної політики МОН Оксана Коваленко обговорила принципи діяльності літніх мовних таборів та підкреслила різницю між ними та літніми пришкільними таборами.

Літні табори з іноземних мов покликані спонукати школярів практично застосовувати знання з мов, отриманих протягом навчального року, створення  можливості спілкування на іноземних мовах.

 «Участь у мовному таборі допоможе дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою. При цьому знання дитини не будуть оцінювати як у школі, і дитина буде сприймати навчання як гру», – наголосила Оксана Коваленко.

Також, були обговоренні питання методичного забезпечення літніх мовних таборів. В свою чергу, представники міжнародних організацій запропонували власні розробки програм діяльності літніх таборів з іноземних мов, та безкоштовні тренінги для їх майбутніх викладачів.

Врахувавши всі побажання та зміни у найближчий час вступить у дію Наказ МОН №89 від 03.02.2015 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів», а також Міністерством будуть розроблені методичні рекомендації щодо формату, змісту і діяльності мовних таборів.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.