АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Новий проект у галузі інформатики, метеорології та географії для учнів шкіл

proekt_info_allOracle Academy і Raspberry Pi Foundation оголосили про запуск амбітного проекту Oracle Raspberry Pi Weather Station for Schools для проведення глобального наукового експерименту, в якому візьмуть участь тисячі шкіл.

Кожна школа, що бере участь в проекті, отримає комплект обладнання Raspberry Pi, який дозволить учням створити і використовувати свою власну метеостанцію з метою отримання цінних навичок у таких дисциплінах, як інформатика, метеорологія і географія. Школам, зацікавленим в участі в цьому проекті, пропонується зареєструватися на веб-сайті Raspberry Pi.

Перші 1000 комплектів будуть надані школам безкоштовно на кошти гранту за програмою Oracle Giving, яка разом з Oracle Academy є частиною благодійних та розвиваючих ініціатив Oracle у сфері освіти. Половина безкоштовних комплектів виділена для шкіл, що беруть участь в програмі Oracle Academy. Використовуючи ці комплекти, школярі зможуть не тільки створити метеостанції, а й придбати навички написання програмного коду для програми, реєструючого різні дані про погоду, включаючи швидкість і напрям вітру, температуру, тиск і вологість. На веб-сайті Oracle Academy будуть доступні допоміжні навчальні матеріали для аудиторних занять.

За матеріалом: прес-служба Oracle

Вам також має сподобатись...