АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система управління ВНЗ усіх рівнів акредитації

Нові зміни у Законі «Про освіту»

izmemeniya_v_zakoneВчора був ухвалений закон (реєстр. № 2672), який вносить зміни до Закону України «Про вищу освіту» (щодо удосконалення прийому на навчання та розміщення державного замовлення).

Метою доданих змін є гарантування доступності вищої освіти, можливості її безоплатного отримання, уніфікації та удосконалення окремих норм Закону, що забезпечить усунення перешкод у проведенні вступної кампанії.

Відповідно до ухваленого закону перелік умов прийому на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра чи бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) пропонується розширити.

Одним із нововведень є і створення додаткового «балу за особливі успіхи», який буде надаватися призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів і призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів — членів Малої академії наук України.

Також, встановлюється додаткова умова вступу до ВНЗ у вигляді успішного закінчення підготовчих курсів цього вишу на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності.

Право на повторну безкоштовну вищу освіту в Україні мають лише ті особи, які не змогли повністю закінчити першу. Дана інформація у законі зазначається наступним чином: «громадяни України, які не завершили навчання за кошти державного або місцевого бюджету за певним ступенем освіти, мають право повторно безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах за тим же ступенем освіти за умови відшкодування до державного або місцевого бюджету коштів, витрачених на оплату послуг з підготовки фахівців, у порядку, встановленому Кабінетом міністрів України».

Зазначимо, що автор законопроекту № 2672 про зміни до закону «Про вищу освіту» – є Лілія Гриневич.

Вам також має сподобатись...

Онлайн додаток Веб Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Залишити запит

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.