Наукову конференцію в Ізраїлі відвідає Лілія Гриневич

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич прийняла запрошення відвідати наприкінці травня цього року наукову конференцію в Ізраїлі, а також хоче скористатися цим візитом для ближчого ознайомлення з системою державної підтримки та адміністрування науки в цій країні. Про це вона повідомила Надзвичайному та Повноважному Послу Держави Ізраїль в Україні Еліаву Бєлоцерковські під час їхньої зустрічі сьогодні, 15 травня 2018 року, в приміщенні МОН.

«Дозвольте мені висловити свою вдячність за запрошення взяти участь у конференції «Thinking Out of the Box». Це гарна можливість обговорити та ознайомитись з розвитком науки та інновацій у світі. Цей досвід може стати важливою допомогою для входу України в Європейський дослідницький простір (European research area, – Ред.). Я також хочу зазначити, що дуже зацікавлена в досвіді Ізраїлю в підтримці розвитку науки та інновацій, адміністрування цього питання. Гадаю, що поза конференцією можна провести низку відповідних зустрічей», – зазначила Лілія Гриневич.

Пан Посол погодився з Міністром, що чітка тематика та спрямованість візиту допоможе зробити його ефективнішим, зокрема для поглиблення співпраці між країнами.

Під час зустрічі також йшлося про можливу підтримку Ізраїлем розвитку інклюзивної освіти в Україні. Попередньо обговорювали залучення ізраїльських експертів для консультацій фахівцям, які працюють з інклюзивною освітою в Україні. Окремо розглядатиметься можливість сформувати делегацію українських фахівців у сфері інклюзивної освіти, зокрема практиків, для ознайомлення з досвідом в цій сфері в Ізраїлі.

На завершення зустрічі Міністр привітала пана Посла з перемогою Ізраїлю на Євробаченні та побажала успішного проведення конкурсу наступного року.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.