АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

На навчання до ЄС поїдуть більше 4 тис. українських студентів, – Європейська комісія

eurocomПредставництво Єврокомісії в Україні нагадує про подачу заявок студентами з країн «Східного партнерства» на отримання стипендій для навчання у європейських вищих навчальних закладах.

Очікується, що до 2020 року у програмі ЄС із університетського обміну Erasmus+ візьмуть участь більш як 4 тис. молодих українців.

 «У 2015 році ми маємо за мету профінансувати близько 3200 заявок студентського обміну, а також персоналу навчальних закладів з країн «Східного партнерства» за програмою Erasmus+. Ґрунтуючись на досвіді реалізації таких програм у попередні роки, ми оцінюємо, що більше 4 тис. молодих українців (28% від усіх учасників із «Східного партнерства») скористаються можливістю університетських обмінів упродовж виконання програми Erasmus+ до 2020 року», – повідомляє Єврокомісія.

Учасникам варто пам’ятати, що у 2015 році останній термін подачі заявок на участь у конкурсному відборі для отримання стипендій ЄС і подальшого навчання у європейському виші спливає 4 березня. Процедура відбору студентів буде завершена у липні, а сам обмін розпочнеться із вересня 2015 року.

«Участь українців буде залежати від активності освітніх закладів України. Відбір також враховуватиме географічний баланс у регіоні», – зазначили у повідомленні ЄК.

За матеріалом: ЄК

Вам також має сподобатись...

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.