Міносвіти заборгувало 140 млн грн. «Укрзалізниці» за перевезення студентів та учнів ПТУ

ukrzaliznichyaЗгідно із повідомленням «Укрзалізниці», Міносвіти не компенсувало витрати на перевезення студентів та учнів професійно-технічних навчальних закладів у 2014 році  на суму 141,6 млн гривень. За 2014 рік міністерство компенсувало перевізнику лише 12% (18,9 млн гривень) від суми наданих послуг.

«Залізничним транспортом минулого року скористалися 7,2 млн студентів і учнів професійно-технічних навчальних закладів, з них у далекому сполученні перевезено 2,8 млн – 39% від усіх пасажирів цього виду сполучення. Залізниці надали послуг на 160,5 млн гривень, а Міносвіти не заплатило за пільговий проїзд студентів та учнів навчальних закладів 141,6 млн гривень», – йдеться у повідомленні «Укрзалізниці».

У прес-релізі стверджується, що жодного разу за усі роки Незалежності України витрати на перевезення студентів та учнів професійно-технічних навчальних закладів залізницям не відшкодовано повністю, не компенсовано навіть половини суми. Наприклад, у 2013 році сплачено лише 21,8 % від суми послуг.

«Таким чином перевізник поставлений у нерівні умови, коли державою встановлена пільга, яка не оплачується. Студенти вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учні професійно-технічних навчальних закладів сплачують  50% вартості квитка цілорічно для проїзду в поїздах приміського і міжміського сполучення у загальних і плацкартних вагонах», – повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

За матеріалом: прес-служба «Укрзалізниці»

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.