Міністр освіти Республіки Корея планує відвідати Україну

Віце-прем’єр-міністр, міністр освіти Республіки Корея Лі Чжун-Сік (Lee Joon-sik) планує в березні відвідати Україну. Про це розповів Посол Кореї Лі Янг Гу на зустрічі з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич 27 січня у приміщені МОН.

Пан Посол зазначив, що поїздка Лілії Гриневич до Кореї, де вона взяла учать у міжнародному форумі “Global ICT Leadership Forum”зацікавила пана Лі Чжун-Сіка (Lee Joon-sik) і привернула увагу до України. Тому Віце-прем’єр-міністр, міністр освіти Республіки Корея планує зустрітися українськими високопосадовцями та краще ознайомитися з країною.

«Україна має значний науковий і природній потенціал, що наразі використовується не в повному обсязі. Співпраця наших двох країн відкриє нові можливості для всіх нас. Ми зацікавлені, щоб двосторонні зв’язки між нашими державами розвивалися та ставали все глибшими», – додав пан Лі Янг Гу.

Міністр освіти і науки України зазначила, що її робоча поїздка до Республіки Корея дала змогу виявити точки дотику та сфери, в яких можуть співпрацювати країни. Зокрема,  для обох держав одним з пріоритетів є розвиток STEАM-освіти,  є значний потенціал для поглиблення співпраці у сфері вищої освіти.

«Поїздка до Кореї, а також зустріч з Віце-прем’єр-міністром, міністром освіти Республіки Корея Лі Чжун-Сіком (Lee Joon-sik) була дуже інформативною та цікавою для нас. Якщо виникне необхідність, ми з радістю допоможемо вам вирішити питання, пов’язані з організацією візиту», – підкреслила Лілія Гриневич.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.