АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Microsoft представила список з 8 ігор, що навчать дітей програмувати

microsolft_grandКомпанія Microsoft представила список з 8 ігор і сайтів, які допоможуть школярам і всім бажаючим освоїти програмування. Ігри в основному розраховані на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Освоювати їх бажаючі можуть самостійно, тільки в першій грі потрібна участь вчителі.

1. game.kodable.com – сервіс для вчителів, які хочуть нестандартно підійти до навчання програмуванню. Онлайн-клас створюється всього за 1 клік мишкою – і можна запрошувати учнів на заняття!

2. code.org – міжнародний проект, мета якого – дати можливість кожному учневі в будь-якій школі вивчати інформатику та програмування. Найпростіші принципи програмування діти можуть вивчити за допомогою барвистих ігор.

3. lightbot.com– завдання в грі – запрограмувати робота виконувати потрібні дії. Відмінний наочний спосіб познайомити дитину з концепцією алгоритмів.

4. piktomir.ru – ще одна гра про роботів, яка навчає азам програмування дошкільнят і молодших школярів. ПіктоМір дозволяє дитині «зібрати» з піктограм на екрані комп’ютера нескладну програму, керуючу віртуальним виконавцем-роботом.

5. playcodemonkey.com – програмування навчають милі звірятка. Є уроки для різних рівнів.

6. scratch.mit.edu – спільнота для навчання з більш ніж 9 млн проектів! Підтримується MIT – провідним технологічним університетом США.

7. ceebot.com – сайт, який в ігровій формі знайомить з важливими елементами C ++, C # і Java.

8. codecombat.com – гра в стилі про середньовічну облогу замку навчають цілком сучасних навичкам програмування.

За матеріалом: прес-служби Microsoft Україна

Вам також має сподобатись...