АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Ліквідація шкіл соцреабілітації, – Уряд

Кабінет Міністрів схвалив проект Закону «Про юстицію, дружню до дитини», згідно з яким пропонується ліквідувати загальноосвітні школи та професійні училища соціальної реабілітації.

Відповідно до законопроекту, покласти функції щодо здійснення соціальної реабілітації дітей у конфлікті та у контакті із законом пропонується на центри соціально-психологічної реабілітації дітей.

За словами заступника міністра юстиції Олександра Банчука, методики соціально-психологічної роботи з дітьми, яких наразі влаштовують у школи соціальної реабілітації, та значна кількість вихованців центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, які мають подібний, проте не встановлений досвід протиправної поведінки, мають багато спільних рис.

«Саме тому законопроектом пропонується передбачити можливість роботи з такими дітьми в умовах одного закладу», – пояснює заступник міністра.

Також він повідомив, що застосування законопроекту допоможе наблизити юстицію щодо дітей до міжнародних стандартів.

«Ми зможемо створити умови для забезпечення законності, обґрунтованості та ефективності кожного рішення щодо дитини у конфлікті з законом, а також захисту прав дітей-потерпілих та дітей-свідків. Крім того, нам вдасться зміцнити позитивні елементи існуючої системи органів і служб у справах дітей та реформувати неефективні або мало спроможні її складові», – зазначив Банчук.

Вам також має сподобатись...