Корея, Японія і Німеччина – інноваційні світові лідери, Україна у категорії вища освіта – шоста

bloombergАгенція Bloomberg оприлюднила рейтинг 50-ти провідних країн у світі, що були рандовані за шістьма показниками, які сприяють інноваціям. Такими показниками були обрані дослідження та розробки, виробництво, високі технологічні компанії, вища освіта, науковий персонал та кількість патентів. Всього були оцінені показники більш ніж 200 країн світу.

Загалом у рейтингу переважають країни Азії та Західної Європи. Кращий латиноамериканський представник – Бразилія посідає 47-ме місце, а найвище місце серед африканських країн займає Туніс із 44 місцем.

Перше місце посіла Південна Корея, що злетіла з 21 місця, яке вона посіла у 2012 році, США зайняли шосте місце, 10 –  Великобританія та Китаю – 22.

П’ятірку очолили: Південна Корея, Японія, Німеччина, Фінляндія та Ізраїль.

Першість у різних категоріях визначилася наступним чином:  Південна Корея стала першою у дослідженнях та розробках та за кількістю патентів, Фінляндія – у категорії науково-дослідного персоналу, Швейцарія – за показником виробництва США – у позиції високотехнологічні компанії.

У категорії вища освіта, яка включає кількість студентів, що отримують вищу освіту, відсоток робочої сили з вищою освітою та кількість випускників інженерних спеціальностей як відсоток від робочої сили перші місця посідають Південною Корея, Фінляндія, Росія, Ізраїль та Україна.

Дані, що лягли в основу рейтингу були отримані з декількох джерел, включаючи Bloomberg, Міжнародний валютний фонд, Світовий банк, ЮНЕСКО, Samsung та Всесвітня організація інтелектуальної власності.

За матеріалом: Bloomberg

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.