АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ВНЗ всіх рівнів акредитації

Корея, Японія і Німеччина – інноваційні світові лідери, Україна у категорії вища освіта – шоста

bloombergАгенція Bloomberg оприлюднила рейтинг 50-ти провідних країн у світі, що були рандовані за шістьма показниками, які сприяють інноваціям. Такими показниками були обрані дослідження та розробки, виробництво, високі технологічні компанії, вища освіта, науковий персонал та кількість патентів. Всього були оцінені показники більш ніж 200 країн світу.

Загалом у рейтингу переважають країни Азії та Західної Європи. Кращий латиноамериканський представник – Бразилія посідає 47-ме місце, а найвище місце серед африканських країн займає Туніс із 44 місцем.

Перше місце посіла Південна Корея, що злетіла з 21 місця, яке вона посіла у 2012 році, США зайняли шосте місце, 10 –  Великобританія та Китаю – 22.

П’ятірку очолили: Південна Корея, Японія, Німеччина, Фінляндія та Ізраїль.

Першість у різних категоріях визначилася наступним чином:  Південна Корея стала першою у дослідженнях та розробках та за кількістю патентів, Фінляндія – у категорії науково-дослідного персоналу, Швейцарія – за показником виробництва США – у позиції високотехнологічні компанії.

У категорії вища освіта, яка включає кількість студентів, що отримують вищу освіту, відсоток робочої сили з вищою освітою та кількість випускників інженерних спеціальностей як відсоток від робочої сили перші місця посідають Південною Корея, Фінляндія, Росія, Ізраїль та Україна.

Дані, що лягли в основу рейтингу були отримані з декількох джерел, включаючи Bloomberg, Міжнародний валютний фонд, Світовий банк, ЮНЕСКО, Samsung та Всесвітня організація інтелектуальної власності.

За матеріалом: Bloomberg

Вам також має сподобатись...