АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Конкурс моніторингу стану довкілля учнями та студентами

ekologiyaПід патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочався ІІ Міжнародний конкурс найкращих робіт із комп’ютерного моніторингу стану довкілля України серед учнів та студентів.

Учасниками конкурсу можуть бути особи віком до 28 років, які мають статус учня чи студента навчального закладу.

Проекти, які мають високу соціальну значущість, є оригінальними, а також ті, де не просто виявлені екологічні проблеми, а й були запропоновані варіанти вирішення – є пріоритетними.

Роботи, які вже були переможцями будь-яких інших конкурсів (окрім цього ж торішнього конкурсу), можуть бути направлені до конкурсного відбору.

Прив’язка до конкретних реальних географічних об’єктів природи чи джерел забруднення з вказанням їх координат чи місць розташування на картах території Україні є обов’язковою для всіх робіт.

Роботи необхідно реєструвати через сайт проекту до 20 квітня 2015 року, виконавши всі необхідні кроки інструкції.

Оголошення переможців І туру відбудеться у день екологічної освіти – 12 травня, а  вже 22 травня 2015 у Міжнародний день біологічного різноманіття відбудеться ІІ тур.

Роботи оцінюються (І ступеня – одна робота, ІІ – до двох робіт, ІІІ – до трьох робіт) окремо серед учнів і студентів у трьох номінаціях (за рішенням журі та оргкомітету кількість номінацій може бути розширена):

Переможці ІІ туру (та їхні керівники) будуть нагороджені дипломи за підписом міністра екології та природних ресурсів України й керівництва оргкомітету конкурсу.

Вам також має сподобатись...