Коли працюють професіонали: у ХУУП випускники отримали дипломи, які були надруковані НДІ ПІТ

Колишні студенти ХУУПу, а нині уже новоспечені фахівці, у хмельницькому Будинку офіцерів отримали довгоочікувані дипломи міжнародного зразка. Всього документи про закінчення вищого навчального закладу вручили чотирьом сотням випускників, 69 з них отримали дипломи з відзнакою. Зазначається на сайті ye.ua.

«Наші випускники посідають посади у Кабінеті Міністрів України, у Верховній Раді, міністерствах, обласних і районних РДА. Вони працюють суддями, адвокатами, прокурорами, служать офіцерами. Багато випускників-управлінців відкрили свої успішні справи, очолюють підприємства, установи та організації. Колишні студенти нашого університету працюють у США, Китаї, Іспанії, Ізраїлі», – заявив проректор з виховної роботи Хмельницького університету управління та права Леонтій Чорний.

Довгоочікувані дипломи отримали студенти денної та заочної форми навчання

Випускники бадьорі та сповнені оптимізму, з неприхованою радістю фотографуються з одногрупниками та батьками, тримаючи у руках свої дипломи.

«Усі п’ять років навчання пройшли на одному подиху. Дуже гарне ставлення викладачів і приємна атмосфера в університеті. Мені приємно було тут навчатися, – говорить новоспечений спеціаліст Вероніка Новак. – Я зараз у пошуках роботи за спеціальністю. Можливо, з осені буду працювати у виконавчій службі».

Про недостатню кількість робочих місць розповідає випускник юридичного факультету Анатолій Круліковський. «Незабаром йду на співбесіду у міліцію, спробую влаштуватися туди на роботу. Перед співбесідою необхідно пройти ще військкомат, зібрати необхідні довідки. Сподіваюся, що пройду на роботу в правоохоронні органи, але все залежить насамперед від того, чи є зараз там вільні робочі місця. Якщо немає — доведеться бути в запасі»,- каже випускник.

1435662909

На урочисте вручення дипломів прийшли друзі випускників

Новоспечених фахівців проводжали піснями. Колишні викладачі для випускників підготували відеоролик з напутніми словами.

Звертаючись до випускників, Леонтій Чорний наголосив: попереду на вас чекає самостійна, сповнена складнощів робота. «Зрозуміло, що перші роки молодих фахівців завжди нелегкі. Але у теперішні нестабільні дні, з крутими порогами і непередбачуваними підводними течіями, початок вашої професійної біографії передбачається бути ще важчим. Проте з вашими здобутими знаннями, витримкою, діловитістю ми впевнені — дорога ваша буде світлою», – констатував він.

Акційна пропозиція: розмістивши замовлення на виготовлення документів про освіту у НДІ ПІТ Ви отримаєте АС “Деканат” та АС “Студмістечко” у подарунок.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.