АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Фестиваль неформальної освіти INSIGHT

InsightСучасний міжнародний фестиваль неформальної освіти INSIGHT пройде у Київському Палаці дітей та юнацтва у продовж 5 та 6 березня. Головною метою організаторів заходу є створення таких умов, щоб кожен учасник освітнього процесу зміг обмінятися думками, досвідом, практично-методичними напрацюваннями, а також обговорити нагальні питання з експертами з України, Грузії, Польщі та країн Прибалтики у сфері неформальної освіти.

За інформацією Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, даний захід відбуватиметься в Україні вперше і у майбутньому буде проходити постійно, задля практичного та методичного обміну досвідом між викладачами, вихователями, аніматорами, тьюторами. Взаємодія батьків і навчальних закладів, просвіта батьків та їхнє активне залучення до обговорення реформування системи освіти в Україні – є важливим аспектом фестивалю.

Кожен охочий може відвідати фестиваль, дізнатися щось нове на ярмарці новітніх освітніх методик, а також переглянути практичні майстер-класи і воркшопи. Якщо виникнуть якісь питання, кожен гість зможе його задати, та провести дискусію на цю тему із представниками прогресивних навчальних закладів неформальної та позашкільної освіти України, Польщі, Грузії та країн Прибалтики.

Отже, для участі у фестивалі необхідно зареєструватися, що є обов’язковим.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефоном +38 (044) 495 –  29 – 60 або за електронною поштою dfedorova@prp.com.ua (Дар’я Федорова).

Вам також має сподобатись...