Дитячі будинки сімейного типу незабаром почнуть функціонувати в Києві, – Ганна Старостенко

dytyachi_budynky_simeynoho_typu_minКиївська міська влада має намір забезпечити сімейними формами виховання якомога більшу кількість дітей-сиріт, які проживають у столиці. На цьому наголосила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, вітаючи дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) родини Діцул із 10-річчям від дня заснування.

«Міська влада прагне, щоб усі діти-сироти виховувалися у родині – в прийомних, дитячих будинках сімейного типу, – або були всиновлені. Сподіваємося, що, попри складну економічну та соціальну ситуацію, таких людей, як батьки родини Діцул, ставатиме дедалі більше. Аби вони всиновлювали дітей і давали їм не просто дах над головою, а й любов, велику та затишну родину», – зазначила вона.

За словами Ганни Старостенко, на сьогодні в Києві відкрито вже 20 ДБСТ, ще три будинки планується відкрити найближчим часом: «З бюджету було виділено близько 3 млн грн на придбання квартир майбутнім ДБСТ та ще 600 тисяч гривень – на проведення ремонту й закупівлю меблів. Зараз уже завершуються ремонти в квартирах, і маємо надію, що зовсім скоро вони відчинять свої двері для великих родин. Ще 3 мільйони гривень передбачено цільовою програмою «Діти. Сім’я. Столиця на 2016-2018 рр» на придбання автомобілів для ДБСТ».

Дитячий будинок сімейного типу родини Діцул відкрився наприкінці березня 2006 року. Це був один із перших дитячих будинків, створених у місті Києві. За весь час функціонування ДБСТ у ньому виховувалося 20 дітей-вихованців, які залишились без батьківського піклування. 10 із них вже залишили ДБСТ – серед них вихованці, які були усиновлені, передані під опіку родичам або вийшли в самостійне життя.

Батьки-вихователі продовжують спілкуватися зі своїми випускниками та допомагають їм у вирішенні різноманітних життєвих питань. На сьогодні родина виховує 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 4 дітей – діти з особливими потребами.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.