АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Дитячі будинки сімейного типу незабаром почнуть функціонувати в Києві, – Ганна Старостенко

dytyachi_budynky_simeynoho_typu_minКиївська міська влада має намір забезпечити сімейними формами виховання якомога більшу кількість дітей-сиріт, які проживають у столиці. На цьому наголосила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, вітаючи дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) родини Діцул із 10-річчям від дня заснування.

«Міська влада прагне, щоб усі діти-сироти виховувалися у родині – в прийомних, дитячих будинках сімейного типу, – або були всиновлені. Сподіваємося, що, попри складну економічну та соціальну ситуацію, таких людей, як батьки родини Діцул, ставатиме дедалі більше. Аби вони всиновлювали дітей і давали їм не просто дах над головою, а й любов, велику та затишну родину», – зазначила вона.

За словами Ганни Старостенко, на сьогодні в Києві відкрито вже 20 ДБСТ, ще три будинки планується відкрити найближчим часом: «З бюджету було виділено близько 3 млн грн на придбання квартир майбутнім ДБСТ та ще 600 тисяч гривень – на проведення ремонту й закупівлю меблів. Зараз уже завершуються ремонти в квартирах, і маємо надію, що зовсім скоро вони відчинять свої двері для великих родин. Ще 3 мільйони гривень передбачено цільовою програмою «Діти. Сім’я. Столиця на 2016-2018 рр» на придбання автомобілів для ДБСТ».

Дитячий будинок сімейного типу родини Діцул відкрився наприкінці березня 2006 року. Це був один із перших дитячих будинків, створених у місті Києві. За весь час функціонування ДБСТ у ньому виховувалося 20 дітей-вихованців, які залишились без батьківського піклування. 10 із них вже залишили ДБСТ – серед них вихованці, які були усиновлені, передані під опіку родичам або вийшли в самостійне життя.

Батьки-вихователі продовжують спілкуватися зі своїми випускниками та допомагають їм у вирішенні різноманітних життєвих питань. На сьогодні родина виховує 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 4 дітей – діти з особливими потребами.

Вам також має сподобатись...