АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Дитячі будинки сімейного типу незабаром почнуть функціонувати в Києві, – Ганна Старостенко

dytyachi_budynky_simeynoho_typu_minКиївська міська влада має намір забезпечити сімейними формами виховання якомога більшу кількість дітей-сиріт, які проживають у столиці. На цьому наголосила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, вітаючи дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) родини Діцул із 10-річчям від дня заснування.

«Міська влада прагне, щоб усі діти-сироти виховувалися у родині – в прийомних, дитячих будинках сімейного типу, – або були всиновлені. Сподіваємося, що, попри складну економічну та соціальну ситуацію, таких людей, як батьки родини Діцул, ставатиме дедалі більше. Аби вони всиновлювали дітей і давали їм не просто дах над головою, а й любов, велику та затишну родину», – зазначила вона.

За словами Ганни Старостенко, на сьогодні в Києві відкрито вже 20 ДБСТ, ще три будинки планується відкрити найближчим часом: «З бюджету було виділено близько 3 млн грн на придбання квартир майбутнім ДБСТ та ще 600 тисяч гривень – на проведення ремонту й закупівлю меблів. Зараз уже завершуються ремонти в квартирах, і маємо надію, що зовсім скоро вони відчинять свої двері для великих родин. Ще 3 мільйони гривень передбачено цільовою програмою «Діти. Сім’я. Столиця на 2016-2018 рр» на придбання автомобілів для ДБСТ».

Дитячий будинок сімейного типу родини Діцул відкрився наприкінці березня 2006 року. Це був один із перших дитячих будинків, створених у місті Києві. За весь час функціонування ДБСТ у ньому виховувалося 20 дітей-вихованців, які залишились без батьківського піклування. 10 із них вже залишили ДБСТ – серед них вихованці, які були усиновлені, передані під опіку родичам або вийшли в самостійне життя.

Батьки-вихователі продовжують спілкуватися зі своїми випускниками та допомагають їм у вирішенні різноманітних життєвих питань. На сьогодні родина виховує 10 дітей, позбавлених батьківського піклування, з них 4 дітей – діти з особливими потребами.

Вам також має сподобатись...

Пакеты услуг технической поддержки
Услуги
Базовый
Стандартный
Расширенный
Разработка новой отчетности
нет
нет
да
Консультации по телефону/Рабочая группа
нет
нет
да
Консультации по email
нет
да
да
Обновление до новой версии
да
да
да
Форум
да
да
да
% от действующей стоимости системы в год
10%
15%
25%
Бесплатная техническая поддержка пользователей АСУ «ВУЗ» осуществляется в течение 12 месяцев после подписания договора о покупке программы. Уважаемые пользователи! В связи с ростом курса валют, стоимость технической поддержки будет рассчитываться от действующих цен на АСУ ВУЗ на день заключения договора.
Пакети послуг технічної підтримки
Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
так
так
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%
Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв'язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВУЗ: Приемная комиссия

Заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

АСУ ВУЗ: Деканат

Заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

АСУ ВУЗ: Полная версия

Заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом