Держзамовлення на молодшого спеціаліста збільшено на 10 %

zako_proekt_monДержавне замовлення на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» у 2016 році збільшено на 10 %, таке рішення Міністерство освіти і науки України прийняло у зв’язку з невизначеною ситуацію з фінансуванням замовлення для професійно-технічних закладів на місцях. Про це повідомила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час прес-конференції на тему: «Особливості вступної кампанії – 2016».

«Усім добре відомо, що ми зараз маємо проблеми на місцях із фінансуванням професійно-технічних навчальних закладів, і, якщо на місцях трапиться ситуація, що буде зменшено регіональне замовлення, то набір на молодшого спеціаліста може відкрити можливості для дев’ятикласників здобувати освіту далі», – пояснила Лілія Гриневич.

Слід зазначити, що наразі після дев’ятого класу, окрім професійно-технічних закладів, дитина також може вступати до вищих навчальних закладів першого та другого рівня акредитації для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”.  Це спричинено тим, що в цих закладах є можливість одночасно навчатися за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста і програмою повної загальної середньої освіти.

У 2016 році здійснюється останній набір на молодшого спеціаліста. Така зміна викликана поступовим впровадженням Закону «Про вищу освіту», в якому передбачено триступеневу систему: бакалавр, магістр і доктор філософії.

«Зараз ми працюємо над новою редакцією закону «Про професійну освіту», за цим законом молодший спеціаліст належатиме до вищої професійної освіти», – пояснила Лілія Гриневич.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.