АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Департаменти освіти і науки ОДА почнуть отримувати підручники з 1 грудня

books_zДоставка підручників для учнів 4 та 7 класів повинна розпочатись з 1 грудня. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт під час проведення засідання Колегії МОН.

«Міністерство здійснило всі необхідні організаційні заходи, щоб прискорити видання нових підручників. Зокрема, завершено тендерні процедури закупівлі підручників, укладено угоди з видавництвами на друк великотиражних видань для учнів 4 і 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською та російською мовами», – повідомив Квіт.

У майбутньому Міністерство планує підписати договорів на видання перекладених підручників для учнів шкіл з навчанням мовами національних меншин та для дітей з особливими освітніми потребами.

«На видання 140 назв підручників загальним накладом 4 351 430 примірників, що складає 72,5 % від загальної кількості підручників, перераховано аванс на суму 77 111 900 грн. Частина накладів підручників надрукована, інші друкуються», – зазначив міністр.

За інформацією Міністра освіти і науки, вже визначено основних перевізників, які будуть виконувати доставку підручників і посібників до департаментів освіти і науки обласних державних адміністрацій усієї України.

Вам також має сподобатись...