АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система управління ВНЗ усіх рівнів акредитації

Демократія в освіті

demokratiya_v_obrazovaniiНапередодні відбулася зустріч заступника міністра освіти і науки Павла Полянського з директором Європейського Центру ім. Вергеланда (EWC) Анною-Пероною Фієльштад, представником Центру ім. Вергеланда в Україні Іриною Сабор і радником Посла Норвегії  в Україні Ричардом Скарбороу головною темою якої була реалізація в українській освіті 3-річної національної програми «Освіта для демократичного громадянства і прав людини».

Програма буде спрямована на розвиток демократичної культури в школах та впровадження демократичного, децентралізованого врядування в навчальних закладах за участі учнів, батьків, вчителів, директорів шкіл і регіональних керівників освітою.

«Зараз наші кроки спрямовані на забезпечення автономії школи та автономії вчителя, і ця політика має також дійти до учня. Тому в нових законах про освіту, над якими зараз спільно працюють міністерство і громадянське суспільство, ми маємо передбачити нову – демократичну модель управління освітою, –  зауважив заступник міністра. – Адже сьогоднішня модель за суттю є тоталітарною: в ній невільні всі – учні, вчителі, директори, керівники освітою. І так більше не може залишатися», – зазначив Павло Полянський.

Також, учасники зустрічі зійшлися на тому, що до семінарів і тренінгів програми «Освіта для демократичного громадянства і прав людини» необхідно залучати не лише учнів, батьків, вчителів, директорів шкіл, а й регіональних керівників освітою. Також низка заходів буде проведена у південно-східних областях України.

«Головна ідея програми саме в тому і полягає, щоб зібрати дітей, педагогів і керівників з усієї України для діалогу та співпраці. Демократична модель управління освітою працюватиме лише тоді, якщо до її впровадження будуть долучені всі учасники освітнього процесу», – наголосила Анна-Перона Фієльштад.

Планується, що програма охоплюватиме 120 шкіл у всіх областях України. Для  учасників навчально-виховного процесу, а також представників громадськості та місцевої влади будуть проведені тренінги і семінари з метою інтеграції принципів демократичного громадянства в навчальний процес та в систему управління освітою. Програмою додатково передбачена підготовка місцевих тренерів і методистів із метою підвищення її результативності.

Сьогодні ініціатива охоплює 40 шкіл із різних регіонів України; в різних її проектах залучено близько 7 000 учасників. Програми  EWC поєднують тренінги (модель тренінгів передбачає участь вчителів, адміністрації школи, батьків і представників громадськості), дистанційне навчання та супровід шкільних ініціатив до досягнення змін у школі та громаді.

За матеріалом: Освітній портал «Педагогічна преса»

Вам також має сподобатись...

Онлайн додаток Веб Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Залишити запит

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

Пакети послуг технічної підтримки

Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
Ні
Ні
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%

Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

Замовити розрахунок

Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.