Чи звільнять від податків дитсадки та школи

school_9_letНа засіданні Верховної Ради України, яке відбулося 17 червня, було прийнято  за основу проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності».

Відповідно до нового законопроекту у майбутньому дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади недержавної форми власності можуть бути звільнені від сплати податку на прибуток, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також від сплати земельного податку.

«Освітня діяльність недержавних шкіл та дитячих садочків має велике громадське і державне значення. Сучасні недержавні школи і дитячі садочки є невід’ємною складовою вітчизняної системи освіти, мають на меті реалізацію сучасних якісних освітніх моделей. Діяльність таких недержавних освітніх закладів дає змогу без бюджетного фінансування залучати інвестиції, кращий світовий досвід і навчальні програми та педагогічні підходи в освітню галузь України.

Приватна освіта робить доступними для громадян освітні послуги, які з тих чи інших об’єктивних обставин не можуть на нинішньому етапі розвитку країни реалізуватися в межах державних навчальних закладів бюджетної сфери», – зазначається у пояснювальній записці.

За словами авторів законопроекту цей закон має сприяти створенню додаткових умов для розвитку системи освіти України та  інфраструктури дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів недержавної форми власності.

«Прийнято за основу та готується до другого читання проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності) (№ 2276), що дасть змогу запобігти драматичному скороченню сектора приватної освіти.

Якщо ж виникнуть сумніви щодо того, наприклад, що прибутки не інвестуються в навчальні заклади, а розподіляються між інвесторами, всі правки щодо врегулювання таких ситуацій можна буде внести в режимі другого читання», – прокоментувала подію голова Комітету ВР із питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.