АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Чеська республіка, КНР, Румунія та Болгарія запрошують на навчання українських студентів та викладачів

zako_proekt_monЯк повідомило Міністерство освіти та науки України, у 2015/16 навчальному році українські студенти та викладачі вищих навчальних закладів у рамках Стипендіальної програми з навчання або стажування за кордоном зможуть поїхати на навчання до Чеської республіки, КНР, Румунії та Болгарії.

Так, згідно із повідомленням МОН, Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів ВНЗ з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці. Заяви про участь у програмі приймаються до 2 березня 2015 року. 

Уряд КНР виділив Уряду України повних 57 стипендій на 2015-2016 навчальний рік. Заяви про участь приймаються до 30 квітня 2015 року. 

 МЗС Румунії надає 85 стипендії для студентів із зарубіжних країн, що не є членами ЄС. Заяви на участь приймаються до 5 березня 2015 року. 

Міністерство освіти та науки Республіки Болгарія надає 5 місць для студентів та викладачів болгаристів та славістів для участі у щорічному літньому семінарі з болгарської мови, літератури та культури. Заяви на участь приймаються до 15 квітня 2015 року.

Вам також має сподобатись...