Як наголосив заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей під час засідання Наглядової ради освітнього проекту «Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні», що відбулося у Міністерстві освіти і науки. Проект реалізується МОН спільно зі Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва та компанією «Геберіт Інтернешл Сейлз АГ».
Також, він зазначив, що завдяки цьому Проекту було визначено професію «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» як одну з пріоритетних. Її було внесено до пілотного проекту, що реалізується Урядом України у 2016-2017 роках та фінансується з держбюджету. В його межах, зокрема, створюються Навчально-практичні центри, де для підготовки учнів використовують найсучасніші досягнення виробничих та педагогічних технологій. Нині діють 6 таких центрів із підготовки сантехніків.
«Цього року проект рухатиметься динамічніше, ми плануємо поліпшити досягнуті результати та показати успішність спільної роботи», – сказав Хольгер Тауш.
Так, планується оновлення навчальних посібників, проведення низки тренінгів і семінарів, розробка маркетингових матеріалів для просування послуг Навчально-практичних центрів, створення мобільних додатків для професійної орієнтації випускників шкіл та ін.
Микола Кучинський звернув увагу на необхідність розробки методичного забезпечення діяльності Центрів, а також проведення оцінки якості підготовки випускників-учасників Проекту незалежними експертами, насамперед представниками компанії «Геберіт».