АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Вийшла нова версія АС «Деканат» 2.4.8.1

ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ В ПРОГРАМІ:

1. В анкеті студента розширено поля «Серія» та «Номер» для документів іноземного зразка; додано поле «Комплектуючий орган»; додано перевірку на відповідність розмірів фотокартки студента вимогам ЄДЕБО при редагуванні фото.
2. ЄДЕБО. Додано підтримку роботи з наказами про зарахування в ЄДЕБО до 2013 року з порожнім полем «Навчальний рік». Покращено алгоритм роботи зі спеціалізаціями.
3. Внесено зміни в довідники «Навчальні групи», «Види сесій», «Сесії» (додано весняні сесії), «Семестри», «Кафедри на факультетах», «Освітні рівні», «Спеціальності», «Спеціалізації», «Підрозділи», «Спеціальності на кафедрах», «Навчальні групи».
4. Зміни в імпорті студентів, з АС Приймальна комісія: не транслітеруються значення полів «По батькові»; приймається англ., П.І.Б. з АС Приймальна комісія 2.2.3.х; покращено пошук студентів в АС «Деканат»; доданий імпорт комплектуючого органу.
5. Зміни в експорті студентів, з АС Деканат: передається англ. П.І.Б. до АС «Приймальна комісія» 2.2.3.х; передається середній бал диплому.
6. Реалізована можливість повноцінної роботи з семестрами створеними користувачами (триместри, тощо). Відповідні зміни внесено у всі модулі системи.
7. НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ. В титулі РНП, для семестрів додано періоди начитки. Існує можливість обирати «Повна вища освіта» в якості базового КР. В дисциплінах РНП, на формі «Обсяг годин та тижні проведення заняття» додано години і тижні начитки. На формі «Відновлення РНП» додано можливість збереження базових НП у семестрах, без відновлення РНП.

Вам також має сподобатись...

Пакеты услуг технической поддержки
Услуги
Базовый
Стандартный
Расширенный
Разработка новой отчетности
нет
нет
да
Консультации по телефону/Рабочая группа
нет
нет
да
Консультации по email
нет
да
да
Обновление до новой версии
да
да
да
Форум
да
да
да
% от действующей стоимости системы в год
10%
15%
25%
Бесплатная техническая поддержка пользователей АСУ «ВУЗ» осуществляется в течение 12 месяцев после подписания договора о покупке программы. Уважаемые пользователи! В связи с ростом курса валют, стоимость технической поддержки будет рассчитываться от действующих цен на АСУ ВУЗ на день заключения договора.
Пакети послуг технічної підтримки
Послуги
Базовий
Стандартний
Розширений
Розробка нової звітності
ні
ні
так
Консультації по skype/Робоча група
ні
ні
так
Консультації по email
ні
так
так
Оновлення до нової версії
так
так
так
Форум
так
так
так
% від діючої вартості системи в рік
10%
15%
25%
Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

Шановні користувачі! У зв'язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

АСУ ВУЗ: Приемная комиссия

Заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

АСУ ВУЗ: Деканат

Заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

АСУ ВУЗ: Полная версия

Заполните форму и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Деканат

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

АСУ ВНЗ: Повна версія

Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом