Вийшла нова версія АС «Деканат» 2.4.8.1

ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ В ПРОГРАМІ:

1. В анкеті студента розширено поля «Серія» та «Номер» для документів іноземного зразка; додано поле «Комплектуючий орган»; додано перевірку на відповідність розмірів фотокартки студента вимогам ЄДЕБО при редагуванні фото.
2. ЄДЕБО. Додано підтримку роботи з наказами про зарахування в ЄДЕБО до 2013 року з порожнім полем «Навчальний рік». Покращено алгоритм роботи зі спеціалізаціями.
3. Внесено зміни в довідники «Навчальні групи», «Види сесій», «Сесії» (додано весняні сесії), «Семестри», «Кафедри на факультетах», «Освітні рівні», «Спеціальності», «Спеціалізації», «Підрозділи», «Спеціальності на кафедрах», «Навчальні групи».
4. Зміни в імпорті студентів, з АС Приймальна комісія: не транслітеруються значення полів «По батькові»; приймається англ., П.І.Б. з АС Приймальна комісія 2.2.3.х; покращено пошук студентів в АС «Деканат»; доданий імпорт комплектуючого органу.
5. Зміни в експорті студентів, з АС Деканат: передається англ. П.І.Б. до АС «Приймальна комісія» 2.2.3.х; передається середній бал диплому.
6. Реалізована можливість повноцінної роботи з семестрами створеними користувачами (триместри, тощо). Відповідні зміни внесено у всі модулі системи.
7. НАВЧАЛЬНІ ПЛАНИ. В титулі РНП, для семестрів додано періоди начитки. Існує можливість обирати «Повна вища освіта» в якості базового КР. В дисциплінах РНП, на формі «Обсяг годин та тижні проведення заняття» додано години і тижні начитки. На формі «Відновлення РНП» додано можливість збереження базових НП у семестрах, без відновлення РНП.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.