АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Звернення Профспілки до Голови Парламенту щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік»

dengi_osvitaНапередодні, до Голови Верховної Ради України О.В. Турчинова звернувся ЦК Профспілки працівників освіти і науки України з приводу розробленого урядом та поданого на розгляд Верховної Ради України проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік».

Це звернення зумовлено тим, що деякі з положень значно звужуються трудові права педагогічних, науково-педагогічних, інших працівників навчальних закладів та установ освіти, а також працівників галузі охорони здоров’я, культури, соціальної сфери.

«Вважаємо, що зазначений законопроект в частині обмеження прав і гарантій працівників бюджетної сфери, в тому числі освітян, є антисоціальним, зорієнтованим на  суттєве зниження життєвого рівня  всіх працівників бюджетної сфери» – зазначається у листі ЦК Профспілки.

Відповідно до зазначених вимог у листі, Профспілка просить зняти з розгляду законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», реєстраційний No 4308а для його доопрацювання з метою скасування норм, які звужують трудові прав працівників бюджетних установ, серед яких освітяни.

Схожі листи з вимогами Профспілки було направлено до Прем’єр-міністра України А.П.Яценюка та Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти України.

Електронний варіант листа можна завантажити на сайті: «Профспілки працівників освіти і науки України».

Вам також має сподобатись...