Зустріч Сергія Квіта з представниками Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка

vstrechia_monНапередодні, у Міністерстві освіти і науки України відбулася зустріч Міністра Сергія Квіта з представниками Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

Учасниками зустрічі були: голова товариства, поет Павло Мовчан; заступник голови, професор Олександр Пономарів; відповідальний секретар, заслужений працівник освіти України Микола Нестерчук.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці «Просвіти» з Міністерством освіти і науки у напрямку утвердження української мови як державної та підтримки суспільно важливих освітніх проектів.

Сергій Квіт вдячний за співпрацю, за небайдужість до питань освіти, за інформацію, яку отримує від товариства. «Ми завжди реагуємо на всі звернення громадськості. У нас налагоджена комунікація з активістами, студентами, педагогами, експертами. Наприклад, відповідно до звернень студентів, відсторонено ректора Одеської юридичної академії, який замість навчального процесу тиснув на студентів, щоб агітували за кандидата у Верховну Раду», – зазначив Міністр.

Також, Міністр звернув увагу учасників зустрічі на роботу Міністерства з імплементації нового Закону «Про вищу освіту», розповів про найважливіші завдання і переваги для академічної громади та МОН. Для прикладу Сергій Квіт навів можливість виведення спецфондів університетів з Казначейства та перехід на обслуговування в банки, щоб розпоряджатися коштами на власний розсуд.

Голова товариства «Просвіта» Павло Мовчан підкреслив, що під час анексії Криму та окупації терористами Сходу країни, «Просвіта» стала першою організацією, яка зазнала утисків. Але, для подальшого функціонування регіональних осередків, товариство потребує підтримки з боку Міністерства. «Дві організації були репресовані. «Кримську світлицю» та «Дзвін Севастополя» ми перевели у Інтернет-видання», – наголосив Павло Мовчан.

Задля обговорення питань щодо утвердження авторитету української мови в системі освіти, сучасних навчальних програм та українознавчої складової змісту національної освіти дві сторони домовилися про ще одну зустріч у більш широкому форматі.

За матеріалом: Урядовий портал

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.