Знижка у 95% від Європи для участі України в програмі Євратом

evratomКабінет Міністрів України прийняв акт «Про підписання Угоди між Урядом України та Європейським співтовариством з атомної енергії про наукову і технологічну співпрацю та асоційовану участь України у Програмі наукових досліджень та навчання Євратом (2014—2018)».

«Ця програма надзвичайно важлива для України. Потенційне набуття статусу асоційованого члену відкриває шляхи для участі українських наукових установ у перспективних проектах у сфері ядерної енергетики, що сприятиме імплементації державою стандартів ядерної безпеки ЄС», – зазначила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Асоційована участь України у цій програмі передбачає фінансовий внесок держави до бюджету програми.

«Європейська сторона, зважаючи на поточний режим жорсткої економії бюджетних коштів в Україні, надає нам знижку на внесок у розмірі 95 % на весь період дії програми до 2018 року з можливістю пролонгації Угоди до 2020 року», – повідомила Лілія Гриневич.

За попередніми розрахунками, загальний внесок  України за період 2016 – 2018 років може становити близько 312 тис. євро. Зазначений внесок розраховується на кожен наступний рік на підставі останніх статистичних даних, з огляду на розміри ВВП країни-учасника.

Також міністр зазначила, що сплату Україною першого внеску за 2016 рік буде перенесено на наступний період, її розподілять і сплатять разом із внесками в 2017 та 2018 роках.

Слід зазначити, що загальний бюджет Програми наукових досліджень та навчання Євратом налічує 1,6 мільярда євро. Ця програма пов’язана з уже ратифікованою Україною програмою «Горизонт 2020» із загальним бюджетом близько 80 млрд євро.

Вам також має сподобатись...

 • Новини

 • Оновлення

 • Онлайн додаток Веб Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Залишити запит

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.

  Пакети послуг технічної підтримки

  Послуги
  Базовий
  Стандартний
  Розширений
  Розробка нової звітності
  ні
  ні
  так
  Консультації по skype/Робоча група
  ні
  ні
  так
  Консультації по email
  ні
  так
  так
  Оновлення до нової версії
  так
  так
  так
  Форум
  Ні
  Ні
  так
  % від діючої вартості системи в рік
  10%
  15%
  25%

  Безкоштовна технічна підтримка користувачів АСУ «ВНЗ» здійснюється протягом 12 місяців після підписання договору про купівлю програми.

  Шановні користувачі! У зв’язку із зростанням курсу валют, вартість технічної підтримки буде розраховуватися від діючих цін на АСУ ВНЗ на день укладення договору.

  АСУ ВНЗ: Приймальна комісія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Деканат

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  АСУ ВНЗ: Повна версія

  Заповніть форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом

  Замовити розрахунок

  Залиште своє повідомлення, і ми незабаром зв’яжемося з Вами.