АСУ «ВНЗ»

Автоматизована система керування ЗВО всіх рівнів акредитації

Зміни до наказу про проведення ДПА

Finland_obrazovanieВідповідно до чисельних звернень громадських організацій, батьків та учнів, було внесено зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти в 2015/2016 навчальному році».

Зміни відбулися у 3 пункті наказу, тому періодом проведення державної підсумкової атестації випускників загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня буде час від 5 по 30 травня 2016 року з трьох предметів.

Перелік навчальних предметів, з яких проводиться державна підсумкова атестація випускників загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня у 2015/2016 навчальному році:

– Українська мова – у формі ЗНО;

– Іноземна мова – у навчальних закладах;

– Математика або Історія (на вибір) – у навчального закладу.

Зазначимо, що у новому році тестування з іноземної мови буде проводитися у новому форматі. Новий тест з іноземної мови включатиме три види мовленнєвої діяльності, а саме – читання, письмо й аудіювання. У 2017 році державна підсумкова атестація буде повністю суміщена із зовнішнім незалежним оцінюванням.

Окрім того, випускники загальних освітніх закладів, для яких ЗНО з іноземної мови є обов’язковим при вступі до вищих навчальних закладів, як у попередні роки, можуть складати цей тест за бажанням.

Вам також має сподобатись...